...I'm not crazy, my reality is just different than yours...

PrijemPrijem  PortalliPortalli  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Zemljo otvori se...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 23
Datum upisa : 01.12.2007

PočaljiNaslov: Zemljo otvori se...   Čet Feb 21, 2008 11:25 am

Pa bilo ih je vise evo priznajem...

Jednom sam usla u ucionicu muzickog i zezala sam se... Nisam ni primetila nesto zbog cega su se svi smejali kao ludi... Kad sam pitala o cemu se radi pokazali su prstom na moju zadnjicu, tamo je bila jedna rupa, pocepala sam farke... srecom rupa nije bila velika i bila je ispod guze tako da mi se nisu videle lude gacice... joj ljudi kad tad nisam umrla sto od smeha sto od blama nikad necu...

*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 1086
Datum upisa : 04.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Pet Mar 07, 2008 9:13 pm

jesam..kada je moj drug prochitao poruku koju sam poslala drugarici o liku koji mi se svidja...koju nikako nije smeo......umrla sam od sramote

]VUKASHIN IS SIMPLY THE BEST!
BETTER THAN ALL THE REST
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.vamosbrigade.com
shizzy*
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~

Ženski
Broj poruka : 138
Datum upisa : 06.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Ned Mar 16, 2008 4:27 pm

hehe
ja sam se sigurno milion puta

ali najgore je bilo kad sam bila na rolerijadi....e posle nas je uhvatio onaj city records kao kazu pesmu mi je otpevamo i dobijemo poklon
i sad oni su rekli da otpevamo onu neku pesmu od vlade nekog ANDJELE
ja i moja mama smo pocele da pevamo od vlade georgijeva a nije trebalo od njega....
i onda su nam rekli da ne treba ta..........
pa su nam rekli da pevamo neku od dina merlina
mi smo pevale ono mesecina ko dukat zut .....lalala
ali smo skroz pobrkale reci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ali smo ipak osvojile neke naocare!

i sad uporedite vase blamove sa mojim
vas je videlo par ljudi
a mene cela srbija
a kad sam posla u skolu i nastavnica mi je rekla da me je videla i mnogo drugova!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.thebestof.hot-me.com
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 24
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Sre Mar 19, 2008 9:59 pm

e owo je blam.....danas smo bili u gownaziji da razgledamo skolu i smestili nas u neku ucionicu (waljda muzickog) i izasli nastawnici napolje. ja nisam znala zasto cekamo i posto mi je bilo dosadno pocela sam se ljuljat na stolici i pricala sam sa drugaricom koja je sedela iz mene i odjednom cujem neku buku! okrenula sam se i widim zeleni duks i pogledam u facu kad ono igor (tepa, moj biwsi, moja sadasnja ljubaw....kak god hocete) i posto sam se jako iznenadila (ne znam kako) stolica mi se izmakla i ja sam tresnula na pod....razbila sam se posteno i jos pred njim!!!!! i sto je najgore on je crkawamo od smeha, ali mi je dao ruku i pomogao da ustanem! umrecuuuuuu
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.all-for-girls.worldgoo.com
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 1133
Datum upisa : 03.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Čet Mar 20, 2008 6:36 pm

Joj, pre neki dan, na času biologije! Ja bila zarezivala olovku u knjigu pošto nema ispod klupe, pokidalo se, a do kante mi glupo da stojim ispred kante i zarezujem olovku! I aj tako u knjizi zarezujem, nasztavbnica pogleda i ja zatvorila knjigu...... Prošlo pola časa, ja već zaboraviula n a to, i nisam se setila ni d abacim.... I tako nastzavnica priča neku lekciju i uzela moju knjigu, kad ona stavi uspravno knigu i otvori je i ispada ono kad se zareže olovka, i što više lista, to više ispada!
Užasano, pred celim razredom,,,,.....uuuhhhhh

~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Pet Mar 28, 2008 7:54 pm

ja sam se dva puta izblamirala...

prvo... posto je nastavnik po obicaju kasnio na cas a mi smo trebali da imamo pismeni ja sam se razdrala HOCE LI OVAJ DA DODJE SKORO ILI CEMO MI... u tom sam videla da je nastavnik ispred mene... na dva metra... a danas... sam probala da pobegnem u srpski da ne idem na muzicko jer sam izmedju ostalog trebala da imam probu za takmicenje, i kad sam rekla IDEM JA U SRPSKI DA NE MORAM NI DA SE JAVIM... videla sam nastavnicu pa sma joj sve objasnila... uzas....

Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Uto Apr 01, 2008 8:38 pm

Pre neki dan:
Išle ja, Maja, Ekica i Marko (moj drug, ali ne onaj konj i onaj debil, opisala sma ga) iz grada. Ispred nas išli neki slatkiši, odnsono odma pored nas. Ima jedan plavu kosu, onako sladak, malo viši... a pošto s emeni uvek svidi dečko devica u horoskopu, moja drugarica Maja odvalila: "Jes' devica?" mi samo što nismo pukli od smeha, a Marko ništa ne konta! Koji blam, ko zna šta je dečko pomislio......

~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Sub Apr 05, 2008 8:49 pm

Idem ja veceras sa mojim Petricom kroz grad, krenuli mi ulicom na kej i u momentu prolazi auto, neko baca flasu vode i opna vode sve na mene, petar se izmakao a nije ni video... ne viddjeno majke mi... bas sam bila mokra, potrcala sam za kolima a petar za mnom... da nisu otisla jebo ma*** ako im ne birazbila branik ili otkinula retroivizor... uzas.... moz misliti...

Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Ned Apr 06, 2008 11:46 am

Eh, podseti me ovim blamom na nešto! Jedan blam, ali nije se meni desio, možd amalo meni!!!!!Vraćamo se ja i moja dva druga Bora i Milan iz škole... Bila je matura od srednjoškolaca, a ovo je bilo znači prošle godine... I tako idemo mi, kad neki ludaci u kolima jure i drže pivo, i onako isprskaju Boru pivom! Sav je mokar bio i mrdeo na kilometar!!!!!! užas... još je trebalo d aprođemo pored policajaca, a li smo morali drugim putem, a ljudi s eokreću za njim...

~*~swatkica - super chlan~*~

Ženski
Broj poruka : 271
Datum upisa : 05.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Pet Apr 11, 2008 5:06 pm

owo nikada necu zaborawiti........pred kraj shkolske dine sam dobila........torba mi je bila natrpana uloshcima.....drug mi je namjerno otworio torbu i dok sam jurila da izadjem prwa iz uchionice udarila sam u klupu i ''prosula'' sa na pod,torba mi je pala a swi uloshci su poletjeli prema mom presatkom profu prwe pomoci....BLAMAAAAAAAAAA......
a kad smo wec kod ulozhaka,owo sam danas uradila jednoj drolji:uzela sam od bff ulozhak,crni marker i malo cole....markerom sam obojala ulozhak i preko toga prosula colu a onda uzela i zalijepila joj na ledja dok smo izlazili na weliki odmor.....uzhiwala sam gledajuci ju takwu........... :twisted: :twisted: :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Pet Apr 11, 2008 6:14 pm

westice... lol... jadnica... btw, ja uradim stoj a meni se digne majca, kako nisam uspela da je vraqtim, ja padnem i razbijem se... svi su se smejali

b@d_girl

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Sub Apr 12, 2008 9:42 am

xaxax.........
:sddddddd:
e,da,naprawila sam greshku,marker je bio CRWENI
nikad' necu to zaborawit........
Nazad na vrh Ići dole
b@d_girl

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Uto Apr 15, 2008 1:23 pm

axa.....dolazi danas na odmor,unosi mi se u lice i pita kao sh'a je bilo ono u 5ak....a wrishtala je kao looda,cijela school se skupila oko nas....a ja samo reko' ''obrati malo pazhnju na ponashanje,nije ti owo dolac'' (dolac je selo gdje zhiwi)....narawno swi su se smijali,tu me je pochupala za kosu(nije boljelo ali mi je to bio dowoljan powod da se pobijem sa nekim,u owom sluchaju sa njom)......tako......posle je zwonilo i kako sam krenula da udjem u school ona mi je postawila nogu,zamalo sam pala...onda sam drugu uzela colu i polila ju po njenoj shupljoj wugli.........nisam ju widjala posle chasowa....
a danas sam se isto izblamirala...........otishla ja do prodawnice a 2 slatkisha bila iza mene kako sam htjela da platim swa sica mi je ispala na pod......to nije bila dowoljna blamazha nego kad' sam se sagla da pokupim te ''silne'' pare,ispod farki su se widjele moje crne cega...................... :jldfhjkd:
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Uto Apr 22, 2008 8:15 pm

sto puta u roku od minuta sam pomislila zemljo otvori se preklinjem te... Zashto... zato shto sam sa tjaletom ishla kod razrednog ishla sa tjaletom da opravdam izostanke zbog povrede, a on me ocrnio kao nevidjenog debila... rekao je mom ocu da sam onog debosa gadjala sveskom na casu u glavu, da mi je dao jedan shto sam pricala na shta mu je moj tjale hladno rekao ako, dajte joj i josh jednog ako treba dok se ne opameti!!! PA znachi...

*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 1086
Datum upisa : 04.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Sre Apr 23, 2008 4:40 pm

moji idu samo ako je obavezno...a i ja im swe govorim....al da ne spamujem.... slushajte prichamo mi o nekom paru....i kazhe nam drugarica: ej dosho je dechko a njegova devojak ence da izadje iz VCa a ja potrchim i powichem ajde dawidimo i zamalo se sudarim sa njim

]VUKASHIN IS SIMPLY THE BEST!
BETTER THAN ALL THE REST
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.vamosbrigade.com
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Čet Apr 24, 2008 5:12 pm

blago ti se!
Evo nešto pre par godina. Bila sam klinka od možda 9 gpodina... Bile ja i moja drugarica Maya u parku,,,... i sad neko dvoje se ljubi i nas dve gledmao i smejemo se,,, i psole dođe od kod nas i kaže: "Jel lepo to šro radite?" a nas dve "Mi istražujemo okolinu" hahhaha... dobro ej da sam bila mala.

~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski
Broj poruka : 468
Datum upisa : 02.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Pet Apr 25, 2008 12:53 pm

slushajte ovo ljudi. ja vatala nekog mog druga i on mene vukao u krug, a ja nikako da pustim i ja tros na zemlju! ljudi samo sam sjela na onaj parket i sakrila glavu. svi su mi se smijali, ali posle sam ga dobro prebila. i tako vratim se ja u klupu bijesna :x i odgurnem, je nogom, ono padne. citavo odjeljenje je skochilo da bije tog malog,ali........................................................ to je bilo presmijesno
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 2617
Datum upisa : 07.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Uto Maj 13, 2008 5:25 pm

Ja sam jednom upala u pogresu ucionicu, kasnila na cas i rekla: Nastavnice, izvinite sto kasnim... Ali onda sam ukapirala da to nije moje odjeljenje [B*L*A*M]....

A jednom sam tako trosnula sa rolera ispred zgrade u kojoj zivi jedan lik sto mi se swidjao i naravno on je bio ispred zgrade i cijelo njegowo drustwo - QQQQQQQQQQQQQQQ

Ali ja se ne blamiram toliko koliko moja BF.... kOja usput izblamira i mene i nju is sve koji su sa nama....xD xD xD

How do we reverse the chemistry?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://rihannarocks.forum.st/
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 22
Datum upisa : 22.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Pon Maj 26, 2008 8:40 pm

Moja BFF se danas jednom decaku na sred ulice razdrala Quitate,na spanskom a izgowara s KITATE...PA sad wi mastajte kako je bilo
Nazad na vrh Ići dole
b@d_girl

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Ned Jun 08, 2008 1:54 pm

:lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!:
Juche dok smo ja i ekipa bili na baze,drug je jednoj maloj "nenamjerno" razwezao kupaci,dok je izlazila iz bazena,on joj je palo,a njene s**e su bljesnule u punom sjaju,pucali smo od smijeha :lol!: :lol!: :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski
Broj poruka : 821
Datum upisa : 03.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Čet Jun 19, 2008 6:36 pm

ja jednom ishla sa bratom negde autobusom... trebali smo da sidjemo na sledecoj stanici, a ja swa bila neshto izgubljena... stajala sam na wratima, a neka zena me pitala jel silazim na sledecoj, a ja kazem ne i pustim je ispred.... kad ono auobus se zaustawlja i moj brat izlazi, a ja se oswestim i krenem za njim... cela gomila izadje iz autobusa a ja onako u guzwi udarim u nekoga, i widim da je to ona zena... pogledala me ko najweceg kretena...
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 862
Datum upisa : 22.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Čet Jun 19, 2008 7:57 pm

Danas sam wristala na sred ulice jer me jurilo cignance :lol!: :lol!: :lol!: :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski
Broj poruka : 821
Datum upisa : 03.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Čet Jul 10, 2008 7:52 pm

jao ja ishla ja na kej sa nekim likowima i oni idu ispred mene... odjednom ja chujem neko shtuca,a onda se proderem KO TO SHTUCA? misleci da je to neki od owe dwojice... widim swi cute... a onda mi djordje kaze da je to ustwari neki deda sa klupe shtucao... biggrin widela sam da me je deda neshto chudno pogledao...
Nazad na vrh Ići dole
machkenzi
~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski
Broj poruka : 468
Datum upisa : 02.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Pon Jul 21, 2008 9:09 am

ja yuche setala sa drugom i tako mi setamo....... i odjedno sa ledja mi neko prilazi i dize mi suknju i bjezi. jao kako sam se postidjela, ja reko owome drugu,da nije lezbejka? qq pucli smo od smijexa
Nazad na vrh Ići dole
~Piper Halliwel~
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~

Ženski
Broj poruka : 54
Datum upisa : 30.07.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Uto Avg 05, 2008 1:09 pm

Bili Nikola,Marko i ja na plazhi juche...I ispred nas cuci neki dechko i pere papuche u bazenu....samo vidish odjednom...On u vodi!Onako u odelu!Neki mali ga gurnuo,a cela plaza wrishti od smeha..A taj jadan dechko pocheo da plache i kroz ceo grad do kuce isao mokar!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   

Nazad na vrh Ići dole

Zemljo otvori se...
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Blamovi...-
Skoči na: