...I'm not crazy, my reality is just different than yours...

PrijemPrijem  PortalliPortalli  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Zemljo otvori se...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 23
Datum upisa : 04.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Čet Avg 14, 2008 11:45 pm

qqq jadan dechko... ja sam pochupala nek uzhenu u busu kad sam krenula da se uhvatim za shipku... a imala sam slushalice u ushima pa sam se samo tiho izvinila i izashla...xaxaxaxaxaxa...a jednom sam krenula da pricham sa nekom zhenom misleci otpozadi da e moja amiga...zhena se okrenula i pukla od smeha

]VUKASHIN IS SIMPLY THE BEST!
BETTER THAN ALL THE REST
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.vamosbrigade.com
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 2617
Datum upisa : 07.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Sub Avg 23, 2008 12:20 am

Ja sam jednom, dok mi se swidjao jedan kosharkash stalno ''wisila'' na koshu iza njegowe zgrade i jednom je on prolazio a ja tu bila sa drugowima i uzmem ja loptu da pucam,da se naprawim neshto, i promashim cijeli kosh i tablu i lopta padne i i kotrlja se pored njega, mene takaw blam u'watio..... QQ

How do we reverse the chemistry?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://rihannarocks.forum.st/
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 21
Datum upisa : 26.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Pet Avg 29, 2008 7:17 am

Ja sam sampion u blamiranju!

Kad sam bila na teniskom kampu radili smo neke kondicione testove. Kad smo radili neke skokove ja sam pocela da skacem a trenerka mi je skroz spala i videle su mi se gace! Blam nad blamovima!

Onda kad sam bila sa Kaiom na Zlatiboru ja nju iz zezanja pitam: ,,Kaia, jel se ja tebi svidjam?" A ja se, znate, strasno derem kad pricam. Lol. I bila tu neka zena i gledala nas cudno.. Pitam se zasto... :/kez/:

Onda opet idemo Kaia i ja i ja je opet pitam: ,,Kaia, jel se ja tebi svidjam?" A meni Kaia ,,Cuti bree sta se deres ima ljudi." A ja kazem: ,,Pa sto me vatas onda?" I okrenem se a iza nas neki decak umire od smeha... Nikad mu necu zaboraviti facu.. qqqq ja se blamiram na svakom koraku.... :/kez/:
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 1437
Datum upisa : 01.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Pet Avg 29, 2008 11:06 pm

:/aplauz/: :/aplauz/: :/aplauz/: :/nja-nja-nja/: :/nja-nja-nja/: :/nja-nja-nja/: :hah-ha: :hah-ha: :hah-ha: :hah-ha: :hah-ha:

jednom ja sa drugaricom isla na trening i mi mislili da smo widelu drugaricu i mi u sprint ka dole:"Andjela!aandjela!Andjela!!!!!!!!!!!!!" i kad smo malo prisli mi wideli da to nije ona i samo protrcali pored nje i stali.A swi nas gledaju neki sedmaci,osamci i crkawaju

LJUBAW MOJA NAJLEPSA,NAJBOLJA,NAJWECAAA:..SAJKOOO WOLIM TTTEEE
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://grils4ever.bestofofrum.net
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Pon Sep 01, 2008 6:36 am

Ljudi ja sam se setila jos jednog. :/da/:

Ja se dopisivala s Kaiom i ja cekam da mi ona odgovori i ja pocnem da kucam stihove od Marchela. Ovo sam otkucala: Oseka proseka poceca da nema srednjega stvar je pos*aan ili je*ena car je u bacanju hejta na boljega. I ja budala pocnem da brljam po imeniku i posto mi je Gavrilo upisan kao Hose Pederas ja to valjda povezala s Marchelom i posaljem mu tu poruku... Qq ja sam htela da se ubijem posle. :hah-ha:
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Uto Sep 02, 2008 7:51 am

Nije! :/kez/: Samo sto je on onda bio na moru pa mi otislo puno kredita! :/ljut/:

A i juce sam se izblamirala (Wooow koja retkost! :hah-ha: :hah-ha: )

Ja juce pocela da pevam pesmu od Marchela dok smo cekali da dodje nastavnik matematike. Ali ja pevala Geto!! I pevam ja iz sveg glasa: ,, Geto, geto, geto, ulica, geto geto, geto, ulica, vutra, pros'o sam svasta tebra, getooo, drogiram se!" A nastavnik stoji iza mene i gleda me! :hah-ha: :hah-ha: :hah-ha: Qqqqq ja se samo blamiram!
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 2617
Datum upisa : 07.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Sre Sep 03, 2008 12:42 pm

WOW :P
ja jednom kad sam bila na plazhi sa drugaricom, to je bilo proshle godine, inache ta plazha je uwije punaaaa.... I ja i ona stajale u wodi do chlanaka i neshto ne gurkale, zezale i ona me malo jache pogura a ni ona ni ja nismo widjele da je iza mene kamen i ja se sapletem preko kamena i padnem tu.... Bozhe nikad to zaborawit necju.....,

How do we reverse the chemistry?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://rihannarocks.forum.st/
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 24
Datum upisa : 20.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Sre Sep 03, 2008 5:23 pm

Danas sam se zesce izblamirala =]

Posto volontiram za univerzijadu i kod nas u BGu se odrzava za vikend takmicenje u veslanju i sad ja sam tu sa drugaricom i obezbedjenjem, objasnjavamo ljudima zasto ne mogu da prodju kroz jedan deo itd. I u jednom momentu dolaze dva momka i devojka Englezi i na engleskom pitaju da li mogu da prodju, ali security ne zna engleski i zamoli mene da im ja objasnim, medjutim tu se nasla neka baba koja je isto to pitala samo na srpskom i ja kazem babi: "Morate da idete okolo", a moja drugarica kaze: "Pa ne znaju oni srpski", a ja mrtva 'ladna: "Ma znam da ne znaju, ja to kazem babi!" Joj, kad je obezbedjenje pocelo da se smeje... "Pa ti nisi normalna, ne kaze se baba nego gospodja..." I tako mi se smejao ceo dan, a ja sam uvredila babu =]

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

"I don’t mind spending everyday
Out on your corner in the pouring rain
Look for the girl with a broken smile
Ask her if she wants to stay awhile
And she will be loved
She will be loved"
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 22
Datum upisa : 22.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Sre Sep 03, 2008 7:00 pm

*Punk_Princess* ::
A nastavnik stoji iza mene i gleda me!

Imam i ja nesto slicno smile

Idem ja sa drugaricom i mi pricamo o seriji i nzn sta smo tacno pricale,i kazem ja "Jao jesi videla ono,kako joj se onaj saban uvalio,ma nisam mogla da verujem a jos mu ona dala!" E sad ,to "Dala" se odnosilo na SANSU a nastavnica koja je bila iza mene ko zna sta je pomislila :hah-ha: :hah-ha: :hah-ha: :hah-ha: :hah-ha: :hah-ha:
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 862
Datum upisa : 22.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Uto Sep 09, 2008 8:03 pm

Jao danas sam se skortljala niz stepenice,i pala tacno ispred jedne nastavnice,i ono onako raschupana kad sam ustala,samo sam rekla "U,shto me boli kichma!" :hah-ha: :hah-ha: :hah-ha: :hah-ha: :hah-ha: :hah-ha: :hah-ha: :hah-ha: :hah-ha: :hah-ha:
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Čet Sep 11, 2008 9:36 am

Jao ljudi ovo se davno desilo al ja se evo setila... Idem ja grad sa drugom i isprazni mi se baterija na telefonu... I ide tu jedna zena i kaze mi: ,,Dobar dan", a ja onako iznervirana kazem svom telefonu, a ne toj zeni: ,,Je*i se!" Ta me zena cudno gledala jer je mislila da sam ja njoj to rekla.. .A ja sam pobegla.. Ups.. :/nja-nja-nja/:
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Pet Sep 12, 2008 9:49 am

Lool... Pa eto ne znam.. Jao samo se blamiram... Hahaha... Juce ja bila u gradu i pila neki liker od cokolade i posto sam malo vise popila kad sam izasla sa drugaricama iz kafica ja se samo saplitala i okrenem glavu ka jednoj i kazem: ,,Jao ubi me ovaj..." i nisam stigla da dovrsim recenicu i zakucam se u drvo a ono grad pun ljudi! :hah-ha:
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Uto Sep 30, 2008 6:38 pm

nene najbolje e kad si mi se unela u facu i ono ae kaia iskreno jel se ja tebi swidjam a deresh se degenu... zhena nas gleda ..................................... xaxaaxaxaa

BETTER THAN ALL THE REST
Nazad na vrh Ići dole
little_vampire
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~

Ženski
Broj poruka : 229
Datum upisa : 02.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Čet Okt 02, 2008 5:29 pm

Auuu!!!! I ja se non-stop blamiram....

Idemo Grace(to je nadimak mog najboljeg druga, zao sam ja Willy..... Mi smo nerazdvojni kao Will & Grace) i ja ulicom i on meni pokazuje neke slike na digitalcu i ja se sva zablenula i udarila u banderu......

Onda su krenule da mi se prividjaju kante za djubre i krenula sam da ga tucem na sred prelaza zato sto me je ubedjivao da ispred parka nikad nije bio kontejner...... Ja vise izvaljujem nego sto radi glupe stvari....
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.willica.deviantart.com
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski
Broj poruka : 555
Datum upisa : 13.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Sub Okt 18, 2008 12:17 pm

joj ovo je ludilo ja se dop sa nekim deckom i sad moja drugarica meni rekla napisi ti meni sms sta ti ovaj kaze pa cu ti reci sta da odg(smisljale smo neki plan,duga je to prica.......) i on meni odg nesto a ja njoj pisem poruku reko mi je ......... sta da mu odg i umesto njoj ja to posaljem njemu koji blam a on me jos pita molim??? hehhe bilo ej jos tu blamova pogotovu sa mojim frendicama posto mi obozavamo da z...amo ljude ludilo
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Sub Okt 18, 2008 12:32 pm

ja isla sa ekipom u garad i mi se derali vristali,smejali se...... i ide neki deda i cuje nas i pocene on da se dere ssssssssssssss sta se derete pi... vam materina a mi crkavamo od smeha

ima jos ja treniram odbojku i mi redovno posle treninga igramo u svlacionici pevamo neke glupe turbo folk pesme i cepamo se i tako jednom ja pevala i gubila se igrala u gacama a trener iza mene strasno
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Pet Okt 31, 2008 7:35 am

E bila ja na koncertu i pitaju me dal ocu da volontiram na univerzijadi... i ja reko ajd... i oni me upishu i kazhu kao da ce zvati da potvrde da li sam primljena...i sad sedim ja na chasu...zowe neko 100 godina i ja shaljem poruku KO JE TO! i opet on zowe...i ja opet KO JE TO NA CHASU SAM! ad stizhe meni poruka...UNIVERZIJADA BEOGRAD....javi se kad ti se zavrshi chas...a ja u komu pala...zowu oni mene posle i ja se jawim i owaj mi kazhe gde da dodjem i kako i shta i ja kazhem ok i ono dovidjenja i kako sa mspustial slushalicu zaborawim swe...i ond sam opet zwala uweche... oni sad sigurno misle da sam retard na kub

BETTER THAN ALL THE REST
Nazad na vrh Ići dole
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski
Broj poruka : 580
Datum upisa : 12.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Pet Okt 31, 2008 8:32 am

xaxaxaxax =)
Ma to se moze svima desiti rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://beca23467.blogger.ba
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 24
Datum upisa : 21.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Pet Okt 31, 2008 10:35 am

a joj, i meni se nesto slicno desilo...zvali me iz policije ja pocela da se smejem i spustila slusalicu...(neki lik sto radi u policiji je trebao da mi donese hitno neke pare sto mi je mam poslala a ja sam bila u skoli, na casu)ahahahaha izblamira se je, morala sma da izađem sa casa da se dogovorim sa tim co'ekom....a joj
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Pet Okt 31, 2008 10:39 am

Hahahaha!

A ja se jednom zakucala u nastavnicu srpskog.... Joj...

E ovo nije moj blam ali se juce desilo mojoj drugarici.. .Ja sam umrla od smeha... Igramo mi stoni tenis i zapadne nam loptica iz neceg plavog drvenog... A to plavo je malo, ali samo malo odmaknuto od bilijarskog stola... I ona se zavuce tu i nije pomeria to plavo... I vraca se ona a ono se srusi.. ..I polomi se... A tamo bili i neki gimazijalci... I ja i ta 4 decaka pocnemo da umiremo od smeha... A ona kao nista nije smesno i hoda nesto i zakuca se glavom o zid... Pocepala sam se..... rofl rofl rofl
Nazad na vrh Ići dole
*Vanja_N.DJ.*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~

Ženski
Broj poruka : 89
Datum upisa : 04.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Uto Nov 04, 2008 10:21 pm

xexe

evo od mog druga:

sad, odg. on geografiju(a i nije bio bas nesto naucio) i pita nast. sta su jezera...kaze on...jezera su udubljenja u zemlji ispunjena...hmmm.....i jedan mu sapne perjem...i budala kaze perjem.....mi smo se valjali...
Nazad na vrh Ići dole
~*OtKaCeNa~*
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~

Ženski
Broj poruka : 44

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Čet Nov 06, 2008 2:51 pm

bila ja u skoli u WC i bile sa mnom jos 3 frendice, a u medjuwremenu cistacica obrisala podowe, a ucionica bila preko puta WC i wrata su bila otworena i izlazim ja prwa i kad sam se okliznula...jooooj....u lezecem polozaju sam uletela u ucionicu, a u ucionici bio citaw moj razred....aaaaaaaa

isla ja sa drustwom iz skole i ja pisala poruku i nisam ni gledala kud idem...i zabila se u saobracajni znak..joj

trcao moj drug i udario nastawnicu i dobio ukor..i pricala ja to na casu nastavnici biologije i kazem ja njoj Richie(drug) trcao i nastawnica se NABILA na njega...kako me nastawnica cudno gledala...lol
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Sre Nov 12, 2008 5:02 pm

ja pre neki dan stojim blizu moje simpatije
i moja drugarica koja nezna da mi se on svidja kaze onako bezveze(a tu bila jos gomila
osmaka) ksenija provide ti se gace odjednom onako bzv ja kad nisam propala u zemlju
ehehhehehe biggrin rofl Unsure blush
Nazad na vrh Ići dole
*Vanja_N.DJ.*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~

Ženski
Broj poruka : 89

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Pet Nov 14, 2008 4:14 pm

xexe....

odg. moj drug vjeronauku i pita nast. koja je danasnja drzava Vizantija..??...i kaze on Novi Zeland......mi smo se cepali, cak i nast........
Nazad na vrh Ići dole
beybica
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~

Ženski
Broj poruka : 73
Datum upisa : 19.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   Sub Dec 20, 2008 5:39 pm

Jaoo ..ja bih blamove mogla do sutra pisati..ustvari svi moji blamovi se mogu razvrstati,pošto su mi neki išli slučajno u korist..recimo da se kasnije smuvam sa tom osobom pred kojom sam se izlamirala..mislim da svaki ban ima svoje prednosti i mane biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Zemljo otvori se...   

Nazad na vrh Ići dole

Zemljo otvori se...
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Blamovi...-
Skoči na: