...I'm not crazy, my reality is just different than yours...

PrijemPrijem  PortalliPortalli  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 23
Datum upisa : 04.01.2008

PočaljiNaslov: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Sub Jun 14, 2008 7:47 pm

E owako, shvatila sam jedno danas, izbrisala swe ono de sam vam trazhila help,
ja sam zhelela da zaborawim jednog dechka kojeg volim vishe od godinu dana,
i pokushavala sam da ga izbegavam i cooliram i swe,ali nemogucje je,
ne mogu! Eto ne mogu,posle swega ne mogu! volim ga idalje, iako sam se udaljila od njega jer me povredjuje, zowe me napolje i to, ali kad mu poshaljem poruku ne odgovara i coolira me dugo,dugo. mama mi je kazala da ga oladim il prostije recheno odebem!
I cooliram ja njega, chekam da se prvi javi da makar kazhe cao ali nishta, danas,
prolazila sam daleko od njega
igrao je tenis (a jednom pre dosta vremena mi je rekao da prvu mene za tenis zowe,widim da je to kazao samo da me josh malo peche na tihoj vatri), i prosuo se po podu, swi su mu se smejali a kada sam bila blizu njega ali bash ono blizu samo je okrenuo glawu
i nije rekao ni cao, ja sam takodje okrenula glawu a drugarica mi je rekla da je pogledao ka meni,
posle sam ga opet srela sa drusstvom u shkolskom i krenuo je da me iscoolira opet ali nije mogao owog puta nego se nasmeshio i odmah rekao: cao onako kako samo on ume a ja moram da priznam da me je pogodilo u srce, ali ja sam bila ozbiljna i samo rekla cao, i otishla posle sam se shetala sa drugaricama tyda i nishta nije rekao, jedna od njih mi kazhe da me je gledao,
ali ne znam da li da verujem u to.
poslednjeg dana shkole,bio je blizu mene nije se ni pozdravio! to me je bash pogodilo, i bilo mi tako krivo...... ali to ne pokazujem, uwek se smeshim, zezam i swe naj naj!!!!
Ja znam da se njemu swidja druga devojka,znam to swi znaju,ali ne znam shta vishe da radim....muka mi je od toga da ne mogu nishta!

]VUKASHIN IS SIMPLY THE BEST!
BETTER THAN ALL THE REST
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.vamosbrigade.com
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 21
Datum upisa : 01.04.2008

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Sub Jun 14, 2008 8:18 pm

pa ja mislim da nije u redu od njega da to radi..Nemoj da mislis da je blam da mu prva pridjes.Ispaces samo xrabra i cool.Ovako izgleda kao da ga se plasis.Pridji mu,pozdravi ga malo popricajte.I pitaj ga zasto te toliko izbegava..ustvari nemoj bolje ovo zadnje....

LJUBAW MOJA NAJLEPSA,NAJBOLJA,NAJWECAAA:..SAJKOOO WOLIM TTTEEE
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://grils4ever.bestofofrum.net
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Sub Jun 14, 2008 8:29 pm

Pa ne zhelim da ga jurim, on od mene bezhi ustvari!

BETTER THAN ALL THE REST
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 862
Datum upisa : 22.05.2008

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Sub Jun 14, 2008 8:47 pm

E pa u'wati ga nekad nasamo i popricajte...Ako te iscoolira,zagorcaj mu ziwot i kraj...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Sub Jun 14, 2008 9:33 pm

ja samo ne znam shta da kazhem

BETTER THAN ALL THE REST
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Sub Jun 14, 2008 9:37 pm

owo me je savetovao jedan dechak: da ga malo oladim i prawim ''ljubomornim''

BETTER THAN ALL THE REST
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 24
Datum upisa : 01.12.2007

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Ned Jun 15, 2008 8:18 am

Kaia sve je to ok, ali tako nenormalno smanjujesh broj postova na forumu, nemoj to vishe da radish. Ja sam ti rekla mislim juche shta da radish, ako nisam retjitju ti again.

*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Ned Jun 15, 2008 1:21 pm

...SuNsHiNe... ::
Kaia sve je to ok, ali tako nenormalno smanjujesh broj postova na forumu, nemoj to vishe da radish. Ja sam ti rekla mislim juche shta da radish, ako nisam retjitju ti again.

sorry....... nisi mi kazala! smile

BETTER THAN ALL THE REST
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Ned Jun 15, 2008 3:05 pm

shta ti nisam kazala... ja sam totalno pogubljena...

KillerQueen_Queen4ever
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 281
Datum upisa : 02.01.2008

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Ned Jun 15, 2008 3:48 pm

kaia amix moja ja ti lepo kazem;ZABORAVI GA NIJE VREDAN!!!Mislim da je ocigledno svestan koliko te povredjuje i on te samo koristi...nemoj vise da mislis na njega uopste..znas i sama ovo sam ti rekla milion puta
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://lovetennis.forumation.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Ned Jun 15, 2008 6:31 pm

slazhem se sa jocom, ona je nash doca

KillerQueen_Queen4ever
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 281
Datum upisa : 02.01.2008

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Ned Jun 15, 2008 8:15 pm

haha da...ne stvarno Kaia ti si predobra osoba i mislim da te neki takav lik prosto ne zasluzuje...jako je tesko zaboraviti i preboleti ali MORASH TO DA URADISH!!!Ti si moj Phoebe poslusa ces me zar ne???naci ce se neki bolji za tebe
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://lovetennis.forumation.com
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 862
Datum upisa : 22.05.2008

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Pon Jun 16, 2008 10:00 am

Imas ti najboljeg druga?Ako imas,onda se dogowori sa njim da prawite owog twog ljubomornim...
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Pon Jun 16, 2008 12:58 pm

Jao chicas hwala wam puno!!!! e imam ja naj amigose al reci njim j ravno tome udjem u cepelin i proderem se tako da swi chuju....e juche sam ishla na trening i chekala ja bus na stanici i idim njega, chini mi se da je pogledao u mene pa je doshao ty kod mene i kao prawi se da me ne vidi a gleda u mene i jawio se, a meni bash tad dosho bus, i ja sretnem njegovu ortakinju iz razreda u busu i neshto mi prichale i ona mi kazhe kako se smuwala sa nekim likom i pita me na koga se lozhim i ja reko epa ne mogu da ti kzhem znash ga a ona kao iz topa ime onog mog, ja poricala neko vreme ali sam joj na kraju priznala....i ta chica je otishla samnom na trening!!!!! bzeeee

BETTER THAN ALL THE REST
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

msm da bi ona mogla da ti pomogne

*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Pon Jun 16, 2008 6:37 pm

Ma nudila se da mi sredi neshto ali verujte mi da ne mozhe....ne mozhe niko, ljudi setite se da se aj na njega lozhim godinu ipo i nishta ne vredi a za to vreme on ej promenio 4 simpatije....pa wi widite ja se ty jedem a njega boli quratz!
Bio je kod mene za novaka i neko vreme se klao sa jednom mojom amigom, kada je ona otishla swe je bilo extra!!! i malopre mi ta amiga kazhe: e znash bio ti onaj u biblioteci i rekao mi da mu je bio smor kod tebe dok sam ja bila ty,a da mu je extra bilo kad sam otishla!!!!

Bozhe ja ga ne kapiram, poziwali su ga na razne zhurke a on je doshao kod mene i bio do 3 ujutro sa mojom drugaricom i samnom!!!!!!!! mama mi je tad isprichala kako to enshto znatchi ali on ne zheli nishta samnom a imao je preiliku 2put!

BETTER THAN ALL THE REST
Nazad na vrh Ići dole
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 392
Datum upisa : 15.02.2008

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Uto Jun 17, 2008 8:13 am

znas kako kod mene obicno to ide?
Ja se lozim na nekog,i onda kad se oladim,taj neko se na mene nalozi..
i to me,ono,ubije u pojam.
Ili,isto tako,i moja simpa mene takodje kulira...ali,ja ne zelim da toliko razmisljam o tome,jednostavno,ja tu ne mogu nista da uradim,kad je on kreten,sta mu ja mogu?
On je na gubitku,ne ja.
Tako i ti razmisljaj,i nemoj da si tuzna,pogotovo ne zbog osobe koja nije vredna ni pod prozor da ti pljune.
I.. prvo razmisli,zbog cega ti se on svidja?
Jer je lep,pametan,jer te kulira,povredjuje te...?
Moras prvo da rascistis sa sobom dal je on vredan tebe.

I veruj mi,ne govorim ti ovo lako. I ja sam u slicnoj situaciji,i evo sta ja planiram da uradim: razgovaracu sa njim lice u lice. Msm,ja nemam vise sta da izgubim,zar ne!?
A ovako mogu samo da rascistim neke stvari. Mozda bude gore,a mozda bude bolje.
svejedno,ja znam da sam se potrudila,i savest mi je mirna smile
A njemu ce se sve kad-tad vratiti smile
Tako da...pokusaj i ti.

Nadam se da sam ti pomogla,kolko-tolko,al ipak mislim da treba da uradis ono sto ti osecas da treba,a ne ono sto ti drugi kazu,jer ti najbolje poznajes slucaj.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://losserrano.in-goo.com/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Uto Jun 17, 2008 8:55 am

tashas rules

*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Uto Jun 17, 2008 6:23 pm

hwala tashice, nije prezgodan, nije prelep, daleko je od savrshenog,ali meni je samo on u srcu i ne mozhe da izadje,njegov sharm, iskrenost, taj osmeh...ma nema weze prihvatam da necje biti...hwala wam u swakom sluchaju

BETTER THAN ALL THE REST
Nazad na vrh Ići dole
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 392
Datum upisa : 15.02.2008

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Uto Jun 17, 2008 7:52 pm

Ma nista,duso,uvek cu biti tu da ti pomognem,naravno smile
A i razumem te to za izgled,u potpunosti.,veruj mi.
Nadam se da ce sve biti ok,al u svakom slucaju ti nas obavestavaj o svemu smile
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://losserrano.in-goo.com/
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Sre Jun 18, 2008 11:49 am

Hvala srce si

BETTER THAN ALL THE REST
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 2617
Datum upisa : 07.05.2008

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Sub Jun 21, 2008 12:26 am

Pa, sta si uradila???

How do we reverse the chemistry?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://rihannarocks.forum.st/
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Sre Jul 02, 2008 12:12 pm

e nishta! bash nishta osim shto sam ga iscoolirala

BETTER THAN ALL THE REST
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski
Broj poruka : 919
Datum upisa : 21.06.2008

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Čet Jul 03, 2008 10:22 am

ja mislim da bi ti jednostavno trebala da se pomiris sa tim i polako raskrstis sa samom sobom, on se ponasa kao klinac, skontao te, pa miisli da moze da te vrti oko maliog prsta, ali ti ne bi treballa da nasedas na te njegove gluposti...javi ti se, pa se ne javi, kulira te, bulji u tebe... a onda o5 nesto izvodi...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 2617
Datum upisa : 07.05.2008

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   Čet Jul 03, 2008 7:32 pm

jeca*93 ::
ja mislim da bi ti jednostavno trebala da se pomiris sa tim i polako raskrstis sa samom sobom, on se ponasa kao klinac, skontao te, pa miisli da moze da te vrti oko maliog prsta, ali ti ne bi treballa da nasedas na te njegove gluposti...javi ti se, pa se ne javi, kulira te, bulji u tebe... a onda o5 nesto izvodi...

How do we reverse the chemistry?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://rihannarocks.forum.st/
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: ...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......   

Nazad na vrh Ići dole

...................ako neko ocje nek udje da chuje owo......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Bolna menstruacija
» Vodolija Aquarius
» Neko da procita nalaz
» Med i cimet
» O METABOLIZMU I MRŠAVLJENJU

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: