...I'm not crazy, my reality is just different than yours...

PrijemPrijem  PortalliPortalli  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

hehe, sta reći nego VANJA... :)))

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 23
Datum upisa : 15.02.2008

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Pon Jul 14, 2008 11:49 am

Vanja...Ja sam ti rekla preko pp sta da radis?
Necu vise da te vidim tuznu zbog osobe kao sto je on!
On nije vredan tvojih suza, tvog nerviranja!
Nemoj opet da prolazis kroz isto,rekla sam ti!
Zajebi sve,glavu gore,osmeh na lice!Ne dozvoli da te jedan nezreli klinac poremeti!
Ne dozvoli mu to!
Idi napred,nemoj stajati,i osvrtati se,pokusaj da ga zaboravis,uspeces!
A za par godina ces se smejati kako si gubila glavu za nekim jadnikom,za osobom koja nije vredna ni pod prozor da ti pljune!

Vanja,ozbiljno ti kazem.
Necu vise da cujem da si plakala,ili da se nerviras zbog njega!
JEBOTE,NIJE ON VREDAN TOGA,SHVATI!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://losserrano.in-goo.com/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 2744
Datum upisa : 01.12.2007

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Pon Jul 14, 2008 1:18 pm

znam, ali nije on kriv u svemu, nego ja što sam debil... ma nije ni važno... to je ... završeno odavno

LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~

Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 21
Datum upisa : 16.06.2008

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Pon Jul 14, 2008 1:24 pm

MissPopTrash ::
Vanja dusho, naicje neko drugi kad se najmanje budesh nadala i tada cjesh se zaljubiti i bicje sigurno bolje nego sad sa owim kretenom... Ajde, glawu gore smile))))))

L - luda
O - otkačena
O - opuštena
D - diwlja
A - ambiciozna
C - cakana
H - hladna
A - adrenalitična

LOODACHA!!! TO SAM JA!!!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Pon Jul 14, 2008 1:47 pm

LJUDOVCI... POSLAO MI JE STRAHINJA PRVI PORUKU I TRALALA ,.. MISLIM NIŠTA POSEBNO ALI TO JE JAKO ČUDNA SITUACIJA KAD SAM JA U PITANJU

!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 2617
Datum upisa : 07.05.2008

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Pon Jul 14, 2008 1:51 pm

Super, samo ti budi happy smile))))))))))

How do we reverse the chemistry?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Pon Jul 14, 2008 1:52 pm

haha... videćemo...

LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Pon Jul 14, 2008 2:32 pm

Sto je cudna situacija?

L - luda
O - otkačena
O - opuštena
D - diwlja
A - ambiciozna
C - cakana
H - hladna
A - adrenalitična

LOODACHA!!! TO SAM JA!!!
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 1437
Datum upisa : 01.04.2008

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Pon Jul 14, 2008 5:08 pm

Vanja dusho, naicje neko drugi kad se najmanje budesh nadala i tada cjesh se zaljubiti i bicje sigurno bolje nego sad sa owim kretenom... Ajde, glawu gore smile))))))

LJUBAW MOJA NAJLEPSA,NAJBOLJA,NAJWECAAA:..SAJKOOO WOLIM TTTEEE
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://grils4ever.bestofofrum.net
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Sre Jul 16, 2008 9:31 am

evo drage moje šta se desilo... nisam bila u prilici juče da kucam... ako vas ne mrzi da čitate evo o čemu se radi...

dakle... juče sam otišla na završnu crtačku. bio je samo moj najbolji drug, moja beba smile i posle je došla tića - debil. lazar nije došao. ja stigla taman onda kad su kamere završile sve intervjue za rts i tvkv, pa sam bila naročito happy... msm samo mi još kamere na svu muku fale... wink) posle uzela sok i krenula da nadjem tiću i bff-a jer ih nisam videla a da , posle su nas prozvali kao autore i morali so svi da uzadjemo i ja... fuj... ona kamera u nas, i fotoaparati pukla sam ko petarda... u pičku materinu... nebitno... posle ja da nadjem ove pogubljene vidim stoje neki ljudi, a ja otišla da uzmem cd za miloša i filipa koji nisu došli... ja nadjem djoleta i tićuu kada sa njima miloš koji je došao sa bratom... jbmt... samo sam mu dala cd i javila se... onda smo krenuli... pobegli smo napolje... malo smo se vukli... lazar nije došao bio je sprečen a samo smo ga u prolazu videli kako trči ko muva bez glave smile... i tako šetali malo... posler seli mi na gradsku a prethodno sam očitala onoj fuxi bukvicu i rekla joj da uspori, jer se staljno motala oko miloša i stalno je bila nešto euforična i to mi se popelo na kurac... e onda se ona nešto nadurila ma ko je jebe... posle smo otišli na gradsku i zezali se... njegov brat je lik ne vidjeni, mali je završio peti razred a lud je ko struja, ali mu naravno nije rodjeni brat jer nemaju nikakve sličnosti... smile sedeli tamo, i ja se ućutim sadnem na klupu, dignem noge na terasu, i zaplačem na kraju ( znala sam da će se to desiti ); djole me vidi i pita me onako čudno, baš mu nije bilo jasno što plačeš, reko nije važno, obrišem suze i nastavim da se pričam sa njima... a ni milošu kao nije bilo jasno... posle, par minuta, samo sam se skupila u ćošak, on je seo leđima okrenut prema meni, i ja sam stavila glavu na krila i suze su same krenule... bila sam tužna... u glavi mi je bio samo četvrti april, i kiša i sve kako je bilo divno i kako je moglo da ostane... i posle počne kiša i mi krenemo... malo krenemo ona stane, medjutim tića nešto pukla na mene i ode kući onako besno ja reko idi, ćao... i ostanem sa ovom trojicom... dogovorim se sa milošem da izadje posle jer ću biti sa kikom i ksenijom iz njegovog odeljenja... i ok... krenem da se nadjem sa k i x, ali njih nema, i opet počne jebena kiša... njih nema, ja u prolaz, tamo anchy i neki ludaci, zezali se malo, stane kiša i stiže mi poruka da se dovučem na dogovoreno mesto od ksenije... ja dodjem, i tu se malo zezale... oko 22:10 kika krene kući a kseny i ja ostanemo same, bio je tu još jedan deo vezan za jednog morona koji me mrzi da pišem a nije ni važan, i kika ode kući a u jednom trenutku kseniji zazvoni mobilni... i ona mi da vezu, kaže nemam pojma evo ti vanja... ja sam mislila da je tuta, koja nas je celo veče zvala iz bg-a kako bi spiskala svoje bajne minute... smile
i ja se javim, kad ono miloš pita gde smo... (ZNAM DA ZVUČIM BOLESNO ALI POSLE JUČERAŠNJEG DANA I NISAM BAŠ NAJČITAVIJA I NAJZDRAVIJA). i nadjemo se nas dve sa njim u centru.. otišli malo na kej, i posle zapalili kućama... ksenija nam pobegne, a nas dvoje ostanemo sami.. rekla sam mu izvini što sam se ponašala kao kreten a on kaže pa jesi... uh... da sam mogla da propadnem u zemlju propala bih najradije... i sad... on me doprati do muzeja jer ga je mrzelo dalje, htela sam da ga pitam nešto, i on je posle otišao jer znaš, kako da ide sam do kuće koja je tu u centru... aaaaaa.... posle sam mu poslala poruku da mi već jednom kaže šta misli i oseća prema meni, i da me više ne zavlači i na kraju poruke "drugovi?", ali on nije odgovorio... vratila sam se kući istim putem kojim smo išli četvtog aprila i plakala sam usput... zašto, ne znam? sve mi je to bilo veoma, veoma... hm... a onda sam lepo došla kući, i odlučila da od sad pa na dalje, budem samo hladnokrvna kučka koja ne veruje u ljubav i sva ta čuda... jer ljubav ne postoji, i kad tad se svako uveri u to... a ima i još nešto, čemu služi ljubav?? msm ako uopšte postoji,.. služi tome da te totalno sjebe i pokopa na dno dna... up ičku materinu sve... e ja više nemam nameru u životu da se zaljubim niti bilo šta slično... jer ja sam definitivno izgubila veru i u ljubav i u ljudei u sve... jedina realna osoba kojoj trenutno najviše na svetu verujem je Čapy... ostali, hvala puno, lepo ste me dokusurili... a sad idem da se spremam za 12h, idem u bib, tamo će mi biti i djole i MILOŠ sad i TIĆA sad, a idem tek toliko da zapamte da mene NIKO ALI NIKO NEĆE DOTUĆI I SJEBATI I DOVESTI DO TOGA DA PADNEM TAKO NISKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__Black_lady__
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 416
Godina : 22
Datum upisa : 21.12.2007

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Sre Jul 16, 2008 9:46 am

rekla sam ti na msnu sta msm
uglavnom....taj milos ne zna da ceni tebe,i tvoja osecanja i on je veeeeeeeeeeeeeeeeeeee
liiiki debil

~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Sre Jul 16, 2008 11:08 am

*Black lady* ::

uglavnom....taj milos ne zna da ceni tebe,i tvoja osecanja i on je veeeeeeeeeeeeeeeeeeee
liiiki debil

slaazem se

Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Sre Jul 16, 2008 1:36 pm

sad je kasno za shvatanja i činjenice... ja sam... ma beži... ljubav ne postoji definitvno...

LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Sre Jul 16, 2008 2:30 pm

Ne dozwoli da ti lose ljubawno iskustwo sa jednim kretenom unisiti swu srecu i swe nowe ljubawi koje te wec cekaju iza ugla a ti to ni ne pomisljas. Ja sam se isto jednom tako osecala. Ispalio me je decko kojeg sam volela godinama. Kada sam mu priznala, stalno mi je goworio da je i on wec godinama zaljubljen u mene i da ne sxwata kako se pre nismo nasli, ali wec posle nekoliko dana me je ispalio. Nije mi odgowarao na poruke, prawio se da me ni ne poznaje kad me widi, kurcio se....................................... U swakom slucaju, razmisljala sam isto tako kao i ti, i bila sam swe tako u fazonu, Necu vishe da wolim, ljubaw ne postoji.....itd itd...... Ali posle nekog wremena sam se opet zaljubila, i to sam i dalje srecno zaljubljena. Imam samo jednu stwar da ti kazem,
Ne odustaj tako lako!

L - luda
O - otkačena
O - opuštena
D - diwlja
A - ambiciozna
C - cakana
H - hladna
A - adrenalitična

LOODACHA!!! TO SAM JA!!!
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Sre Jul 16, 2008 3:02 pm

†††mASHinCKA††† ::
Ne dozwoli da ti lose ljubawno iskustwo sa jednim kretenom unisiti swu srecu i swe nowe ljubawi koje te wec cekaju iza ugla a ti to ni ne pomisljas. Ja sam se isto jednom tako osecala. Ispalio me je decko kojeg sam volela godinama. Kada sam mu priznala, stalno mi je goworio da je i on wec godinama zaljubljen u mene i da ne sxwata kako se pre nismo nasli, ali wec posle nekoliko dana me je ispalio. Nije mi odgowarao na poruke, prawio se da me ni ne poznaje kad me widi, kurcio se....................................... U swakom slucaju, razmisljala sam isto tako kao i ti, i bila sam swe tako u fazonu, Necu vishe da wolim, ljubaw ne postoji.....itd itd...... Ali posle nekog wremena sam se opet zaljubila, i to sam i dalje srecno zaljubljena. Imam samo jednu stwar da ti kazem,
Ne odustaj tako lako!

uprawo tako Wanja!tako i ti trebas!i nemoj da mrzis lubaw zbog jednog iskustwa....nije kriw ljubaw.nekim delom si kriwa i ti.jer si se toliko zaljubila i nastawila da razmisljas o tome i patis...

Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Sre Jul 16, 2008 3:02 pm

†††mASHinCKA††† ::
Ne odustaj tako lako!
hvala mašo, ali... ovo nije prvi put, nije ni drugi... ove se ponovalja po bog ti zna koji put, i ja jednostavno više nisma spremna na poraze, najbolje je da zatvorim srce i zaboravim na to šta znači voleti, jer... neću izdržati još jedan poraz...

*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Sre Jul 16, 2008 3:08 pm

Wanja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NEMOJDA ME NERWIRAS!TI SI TEK DETE!KO ZNA KOLIKO CE SE JOS PUTA ZALJUBITI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I KAO DA ZATWORIS SRCE?!DAJ,PODSECAS ME N spansku sapunicu....IZWINI NSTO SAM OWAKWA,ALI TE JEDNOSTAWNO NECES DA SHWATIS!SAMO NADI NEKOG KO TE NECE POWREDITI,NE WEZUJ SE I NE OCEKUJ PREWISE!!!!!TAKO CES NAJWISE BITI POWREDJENA!

Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Sre Jul 16, 2008 3:09 pm

MISLIM AKO SE WEZUJES I TO...

Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Sre Jul 16, 2008 3:11 pm

ok ok ok ok ok ok ok.... ali... ne znam... osećam se glupo i izdano... nije meni teško da se zaljubim... ali... ma se u svoje vreme, sad mi je najolje da neko vreme budem sama kao i uvek, bez simpatija i ostalih sranja, da malo ohladim svoju ludu glavu, pa ćemo posle videti šta će biti...

LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Sre Jul 16, 2008 3:41 pm

Slazem se sa tim sto je rekla LoVe~HuRtS~, ubuduce nemoj prewishe da se wezujes dok nisi sigurna da je ta osoba prawa, i da te nece powrediti

L - luda
O - otkačena
O - opuštena
D - diwlja
A - ambiciozna
C - cakana
H - hladna
A - adrenalitična

LOODACHA!!! TO SAM JA!!!
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Sre Jul 16, 2008 5:53 pm

Wanja dusho, ja se brzo wezhem ne samo za momke wecj i za drugowe i drugarice.....
Imala sam takwo iskustwo nekoliko puta... A sa momkom jednim koji mi je naprawio takwo sranje, posle njega sam mislila da ljubaw ne postoji i da se nikada necju zaljubiti, posle toga, tri mjeseca sam bila hladnokrwna budala i nisam dozwoljawala sebi da se zaljubim e onda je naishao onaj kobni 22. maj, ponedeljak i weliki odmor koji je postao najljepshi dan za mene...... Sad sam opet zaljubljena i na neki nachin me je bash briga kako cje owo da zawrshi ali nema weze, bicje ix josh milion:)
I ti treba tako da razmishljash, naicje bolji i ljepshi i pametniji od njega.... I neko ko je wrijedan da ima curu kao ti, a ne taj debil Milosh... To je tipichan primjer kretena, zato glawu gore, nemoj da plachesh, znam da ti je teshko, ali oraspolozhi se, radi neshto shto te chini srecjnom to nije nemogucje zar ne???
Ajde, nemoj da se nerwirash wishe... bicje boljih od njega smile

Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Sre Jul 16, 2008 6:57 pm

agree... I promise I will be happy amd crazy starting now... smile još kad bi ja znala engleski... XD

!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Sre Jul 16, 2008 7:13 pm

Thanx God smile)))))
Ajmo sad da widimo samo staru srecjnu wanjicu smile

Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Sre Jul 16, 2008 7:16 pm

moram da promenim jebeni avatar... ne znam... ma znam...(!)... za mene ljubav više ne postoji, a da li će se to promeniti neka vreme pokaže... wink

*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Sre Jul 16, 2008 8:43 pm

Thanx God smile)))))
Ajmo sad da widimo samo staru srecjnu wanjicu smile

Nazad na vrh Ići dole
CapljaVoliBilla
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~

Ženski
Broj poruka : 97
Godina : 24
Datum upisa : 23.06.2008

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   Sre Jul 16, 2008 9:10 pm

Lujkice, prvo, hvala shto mi verujesh, i bez obzira na sve, znash da sam uvek tu za tebe smile
Drugo, ono: ''pa jesi'' je taaaaako tipichno za Pankera,
i shto kazhesh: ''Celo VIII5, tj. mushki deo osmog pet, ima naviku da pokopava druge'' hehe, kazhem ti, meni kazhesh?!
znam ih, u prste, sve njihove fore, ludaci, oni su i nama mozak pomerali......
smile
Najludje odeljenje, takvi smo uvek billi XD

a Milosha, pusti, on ti je hladnokrvan i inache, znachiii, svi nashi dechaci su ti nekako.....boli ih uvo za ceo svet XD
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   

Nazad na vrh Ići dole

hehe, sta reći nego VANJA... :)))
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Kako prespavati noc?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: