...I'm not crazy, my reality is just different than yours...

PrijemPrijem  PortalliPortalli  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 22
Datum upisa : 12.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Uto Okt 21, 2008 12:52 pm

Joj sos bas ti treba jedan sos.... =)
Pa nezz sta da ti kazem draga Vanjchy...
Ko ti najvise bude pokazivo paznje i zaljubljenosti ostani s tim....
Zelim ti punoooooo srece... =)
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://beca23467.blogger.ba
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 23
Datum upisa : 01.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Uto Okt 21, 2008 1:01 pm

aj...... swaki na swoj nachin... mmmmmmmmm.......

Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Uto Okt 21, 2008 1:04 pm

Znam kako ti je meni su se dvojica u isto vreme svidali a i ja njima...
Na kraju nisam ni sjednim ostala jer se nisam mogla odluciti a oni su bili najfrendovi
pa su se i posvadali koga cu odabrati
tako da sam odustala i to je bilo to.!!!!!.
Ali punoooooo srece treba ce ti...
Nezz ja bi ti preporucila da ostanes s nekim
ali ni sama se ne mogu odluciti za kojeg...tako da sryyyyy (L)
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....

Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 24
Datum upisa : 21.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Uto Okt 21, 2008 1:28 pm

Ufff....
Slazem se sa Miley, widi ko se najbolje ponasha prema tebi...
Ne znam, ali definitiwno cesh morati da se odluchish za jednog...
Srecno :)))
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Uto Okt 21, 2008 1:31 pm

hehehehe... ma ja tju na kraju da nadjem nekog chetvrtog... loly...

*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 21
Datum upisa : 26.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Uto Okt 21, 2008 1:34 pm

Uh bas si na slatkim mukama wink
Pa vidi koji ti bude poklanjao najvise paznje pa sa njim pokusaj nesto.
Srecno u svakom slucaju... :/icon-approve/
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 1086
Datum upisa : 04.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Uto Okt 21, 2008 2:18 pm

^^^tachno tako... onaj ko je najsladji i najbolji i da je pametan...odluchi tak0

]VUKASHIN IS SIMPLY THE BEST!
BETTER THAN ALL THE REST
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.vamosbrigade.com
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski
Broj poruka : 2617
Datum upisa : 07.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Uto Okt 21, 2008 5:20 pm

Slazhem se sa swima gore :)
neko od njih ti sigurno poklanja wishe pazhnje i neko od njh tebi siurno znaci wishe :)

How do we reverse the chemistry?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Uto Okt 21, 2008 7:03 pm

vidish... tj vidite... ne znam... sve mi je tako... danas sam odkucala kilometarski post i nisam ga poslala zaebo me komp... :'(... snif... nije fer... dakle:

ewo owako... majk... uvek tu uz mene... dolazi kod mene u klupu na svakom času gde sam sama u klupi, ili ja odem kod njega... pazi me... dobar je... daje mi dux kad mi je hladno i nije ga briga kako se on oseća... delimo užinu kao klinci... svi kažu da smo super par... neki su mi govorili i da mu se svidjam... odlepim kad me pogleda... a s druge strane... to je samo majk... majk koga znam od 3. razreda, majk koga sam najviše na svetu mrzela i volela.... majk... moj bff... moj pratioc na maturi... tu je i jowan.... slatki pogledi na odmoru... nice... ništa više... bogy od čjih poruka svaki put odlepim čim čujem poznato zvono na telefonu... nznm više ni sama... sve je tako... omg... tako... zajebano... i na sve to, kada se setim petra ne želim da imam ništa ni sa kim... samo mi se plače... ponekad bih ga proklinjala... proklinjala i njega i dan kada smo se upoznali, digla ruke od sve... ostavila i dan škole na kome smo se upoznali, zbližili i nikada više ne bih izašla na scenu samo zbog njega, a onda sa druge str ne želim da mu pokem da me sve to boli... pokušavam da budem hladnokrvna... nemam ja ništa... nikog i ništa... ne mogu sama sa sobom da raščistim ni dan danas neke stvari... boli me sve ovo...

NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski
Broj poruka : 919
Datum upisa : 21.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Uto Okt 21, 2008 7:26 pm

e ja mislima da ces nakraju ostati bez ijednog, uvek se to desi kad sam ja u takvim situacijama...
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Uto Okt 21, 2008 7:53 pm

znam... zato ne bih da se vezujem...

*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Uto Okt 21, 2008 7:59 pm

ja mislim da izaberesh onog koji u tebi budi najlepsha osecjanja

BETTER THAN ALL THE REST
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Uto Okt 21, 2008 8:30 pm

SLozhicju se sa Kaiom.... TO je jedini nachin....

Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Uto Okt 21, 2008 8:39 pm

maybe majk...

!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Uto Okt 21, 2008 8:43 pm

pa po twom onom postu gdje si swakog opisala i meni se chini da je majk... ali ni ja ni bilo koja cura sa foruma ne mozhe da odluchuje to su twoja osjecjanja ;)

Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Sre Okt 22, 2008 5:08 am

joooooooooj... jutros kad sam se probudila čekala me je poruka od bogyja... neka opičena u stihovima... smejala sam se... slatko... aaaaaaaaaaj.........

Pepeljuga

Ženski
Broj poruka : 1188
Datum upisa : 21.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Sre Okt 22, 2008 9:22 am

Uffff....komplikowano, wrlo....
po twom postu Majk,ali ipak, ko smo mi da odluchujemo o twojim osecanjima
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Sre Okt 22, 2008 2:12 pm

znam... danas na fizičkom sam poludela... ulazim do svlačionice a jedna cura njegova druga bf ga zagrlila i poljubila, samo sam ušla u svlačionicu i poludela... sjebalo me je to skroz... ali skrozzzz........ takav napad ljubomore i takve suze mi se još nisu desile... poljubitju zid ponovo... svidja mi se... mnooooogoooooooo... ne smem da mu kazhem... ajme a na vraga ja se svidjam njegovom drugu izgleda...

~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 21
Datum upisa : 13.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Sre Okt 22, 2008 3:53 pm

jooooj bas je odvratan da se ljubi sa drugom pored nase vanchy,to nikako ne valja moras da ga pitas nekako izokola da li mu se ti svidjas i da resis to vec jedom ne dozvoli da te povredi i nemoj mi plakati i pitaj ga lepo sto se ljubio sa drugom nadam se da ce sve biti u redu mwa :srce:
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Sre Okt 22, 2008 6:43 pm

ma to je bilo ono kiss u obraz nish vishe... ali sam pukla... nznm... ona ... ajjjjjj... jbg... nznm shta da mislim... ja... zaljubljena sam u njega... zove me za sve... tu je uz mene... sve... a ovamo... nznm... a još se svidjam njegovom bf-u... UBITJU SE

Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Sre Okt 22, 2008 7:17 pm

Omg...NIje ni tebi lako....
Ali mi niej jasno tamo si napisala da si ti bila pre RichBitch
a zar nije Miss_P.I.M.P.RichBitch?????
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Sre Okt 22, 2008 7:34 pm

pa rekla je za mene :)
A wanjchi, nmwz ako je bio kiss u obraz... ufff... pusti ti to... ali swidjash se njegowom bf... to wecj ne walja... i da se njemu swidjash, ako su zaista dobri drugowi on nishta necje uradit da nebi drugu zabio nozh u ledja....

Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Sre Okt 22, 2008 7:40 pm

AMA JA TJU NJEMU ZABITI KOPLJE U DUPE U PIKU MATERINU... msm drugu... e sad razumem moju kumu... jbt nas dve ko da smo proklete... počinjem da sumnjam da smo sestre... msm već smo bf, bar ona meni ;) :) nznm... ljudi... sjebala sam se

~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Čet Okt 23, 2008 12:17 pm

ne svidja mi se... znam da mu se svidjam...ne... ne ide to tako... on mi je drug... kraj... e btw, možda me bogy bude čekao kad se budem vratjala sa ex-a :)

*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Čet Okt 23, 2008 12:21 pm

ej ja imam slichnu situation...sad me kapirash...bzv skroz........ al hej ti si tolko lepa da sumnjam da se samo jedan lozhi...100 posto obojica

BETTER THAN ALL THE REST
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   

Nazad na vrh Ići dole

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Ugojila sam se!!!!!! Moram da da smrsam!!! Kako??? (II deo)
» Crveni vetar (erizipel)
» MARK TWAIN
» Tahikardija
» PITANJA BEZ ODGOVORA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: